Skip to main content

Rugpjūčio 22-23 d.  „Knockhill“ trasoje vykusio septintojo „Porsche Carerra Cup GB“ etapo kvalifikacijoje "Porsche klubas Lietuva" narys  N. Dagilis - „Pro-Am 2“ klasėje užėmė pirmąją vietą.  Sekmadienį lenktynininkai varžėsi dviejuose važiavimuose.
„Pirmasis važiavimas buvo labai anksti ryte, todėl trasa buvo labai slidi ir dar nebuvo visai sausa. Nerijus Dagilis finišavo antras „Pro-Am 2“ klasėje ir 15 bendroje įskaitoje. „Antrasis važiavimas buvo ant sausos dangos. Nerijus startavo iš pirmosios vietos klasėje ir užtikrintai laimėjo.
Po šio etapo Nerijus Dagilis „Pro-Am 2“ kategorijoje „Porsche Carerra Cup GB“ čempionate užima antrąją vietą.