Skip to main content

Spalio 15d. vyko kelionė į Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namus.

Pilni gerų norų ir intencijų klubo nariai išvyko aplankyti beveik 100 vaikučių. Viso vizito metu pynėsi dvejopi jausmai: nuo liūdesio, kad tiek daug vaikų neturi šeimų, iki laimės, kad visgi vaikai šiuose globos namuose yra aprūpinti viskuo, ko gali prireikti augančiam vaikui - meilės, šilumos, komforto ir puikiai sutvarkytų patalpų. Visi Porsche klubo nariai buvo ypatingai maloniai nustebinti nuostabiomis mažylių dainomis ir jaunųjų lietuvių liaudies šokiais. 

Taip pat, be galo didelį įspūdį padarė amerikiečio Marco bendradarbiavimo su vaikų globos namų auklėtiniais rezultatas - nuostabaus grožio stiklo paveikslėlių paroda.

Kiek vėliau, vaikai buvo pavežioti gražiaisiais Porsche automobiliais. Vaikams toks pasivažinėjimas sukėlė nuostabiai pakilias emocijas, kurios, tikėtina, išliks dar ilgai.

Po vizito globos namuose nariai keliavo į Burbiškio dvarą, esantį Anykščių rajone. Visi klubo nariai pravažiavo neapsakomo grožio keliukais nuo Panevėžio iki Burbiškio. Burbiškio dvare buvo pravesta įdomi ekskursija dvaro viduje, o vėliau laukė ir jauki vakarienė. 

Su geriausiais įspūdžiais "Porsche Klubas Lietuva" laukia kitų išvykų!