Skip to main content

Porsche 911 automobiliui šie metai jubiliejiniai – švenčiama 50 metų sukaktis. Taip jau sutapo, kad Porsche klubas Lietuva šiemet taip pat pradėjo jubiliejinį, 10-ąjį klubo sezoną.

Sezono atidarymui Porsche automobiliai iš visos Lietuvos šį savaitgalį rinkosi pajūryje. Spalvinga Porsche rikiuotė Teatro aikštėje džiugino tiek Klaipėdos miesto gyventojus, tiek svečius. Čia buvo renkamas Gražiausias renginio automobilis. Nors grožis subjektyvi sąvoka, tačiau dauguma klubo narių savo balsus atidavė už klubo prezidento vairuojamą naujausią Porsche modelį, kol kas vienintelį tokį Baltijos šalyse, Carrera 4S cabrio.

13 val. buvo paskelbtas auto-orientacinių varžybų startas. Ši rungtis sukelia tikrą azartą, o beieškant atžymos punktų patiriami nuotykiai virsta tikromis humoristinėmis istorijomis. Šiais metais auto orientacinio užduotis kūrė Dainius Burneika su drauge Laura. Tikrais pajūrio regiono žinovais pasirodė klubo nario Raimundo ir jo žmonos Jovitos Porsche ekipažas.

Šventinis vakarėlis vyko naujai duris atvėrusiame Europa City Aurora Klaipėda viešbutyje, kur savo Porsche istorijos žinias klubo nariais galėjo pasitikrinti Porsche Quiz‘e „911 istorija”. Čia tikrais 911 minties galiūnais pasirodė klubo nariai:Nerijus Mierkis, Audrius Niekis ir Girmantas Juknys.

Sekmadienį renginys persikėlė į Neringą, kur antrus metus iš eilės vyko auto-slalomo varžybos. Klubui kaip visada greitą ir saugų slalomą užtikrino Juta racing komandos vyrai. Šiais metais Porsche automobiliai buvo suskirstyti į klasės: klasėje iki 300 AG nepralenkiamas buvo Nerijus Mierkis su klasikiniu Porsche 911, antra vieta atiteko klubo svečiui Evaldui Čenkui su Porsche Carrera S, trečioje vietoje liko Gailė Rusteikaitė su Porsche Cayenne; automobilių klasėje iki 400 AG slalomo vairavime geriausias buvo Porsche Carrera 4S vairuojantis Valdas Buivydis iš Kauno, antras su Carrera S Vytautas Matuliauskas, trečias liko Vidmantas Fokas su 911 Carrera S. Galingiausiųjų klasėje, virš 400 AG, nepralenkiamas kaip visuomet buvo Aurelijus Rusteika su Porsche GT3, antrą vietą užėmė Vilmantas Audzijonis taip pat vairavęs Porsche GT3, trečia vieta atiteko Almantui Stankevičiui su Porsche 911 turbo.

Porsche sezonas atidarytas, laukia vasara, daugybė lenktynių, klubo renginių ir geros nuotaikos!....susitiksime kelyje, jei Jūs pavysite greitąjį Porsche!