Skip to main content2003 metų gruodžio 16 d. Lietuvos Teisingumo Ministerijoje buvo oficialiai įregistruotas Lietuvos Porsche klubas PORKER. Tai įvyko keleto entuziastingų žmonių dėka, kurie realizavo Porsche markės automobilių gerbėjų idėją - turėti oficialų klubą Lietuvoje.

nuo 2003 m. pabaigos iki 2009 m. pradžios klubas aktyviai bei sėkmingai vykdė veiklą, organizavo daug puikių renginių, tačiau klubas buvo registruotas tik Lietuvoje kaip organizacija, tačiau neturėjo tarptautinio pripažinimo ir visą ta laiką veikė kaip neoficialus Porsche klubas.

2008 metais - klubo taryba priėmė sprendimą registruotis tarptautiniame Porsche Clubs Worldwide registre ir tapti oficialių klubu patvirtintu Porsche AG.

Taigi po ilgo ir nuoseklaus atlikto darbo - 2009 metų Vasario 19d. - Porsche AG viceprezidentas pardavimams ir marketingui - pasirašė dokumentą patvirtinantį, kad Porsche Club Lithuania - yra oficialiai gamintojo patvirtintas klubas ir tampa "Porsche Clubs Worldwide" šeimos nariu. Klubui oficialiai suteiktas klubo numeris 214.