Skip to main content

Im bliżej oficjalnego otwarcia sezonu, tym bardziej precyzyjny kalendarz. Uwzględniając głosy klubowiczów i nie zapominając o ważnych historycznie datach przygotowaliśmy kilka modyfikacji, które sprawią, że będzie to naprawdę emocjonujący rok. Poniżej przedstawiamy uaktualniony terminarz:

20 kwietnia - rozpoczęcie sezonu. Motopark Ułęż z noclegiem w Kazimierzu Dolnym

29 czerwca impreza na lotnisku w Kamieniu Śląskim. Czy będzie to połączone z Dniem Dziecka - jeszcze zobaczymy.

10 sierpnia - lotnisko w Białej Podlaskiej; wzorem ubiegłego roku impreza łączona z eliminacją Classic Auto. Data zmieniła się ze względu na nowy termin eliminacji współorganizatora.

5-8 września - Międzynarodowy Zlot Porsche. Uczcimy 50-lecie 911 i nasze 10. urodziny. Z rozmachem i mnóstwem atrakcji. Zaczniemy na Torze Poznań, bez którego sezon byłby niepełny. Następnego dnia przemieścimy się do Łodzi, gdzie zorganizowane będą próby uliczne, baza zlotu na terenie Manufaktury oraz nocleg w niezwykłym hotelu andel's. Kolejny etap to przejazd do Warszawy i kulminacja obchodów. 50-tka jest raz w życiu i spodziewamy się gości z całej Europy. Dodatkową atrakcją oprócz prób sportowych i wspólnego przejazdu autostradą jest możliwość indywidualnego dołączenia do obchodów w każdym z miast. A w Warszawie niespodziankę zapewnia Porsche.

a dodatkowo...

W dniach 10-12 maja czeka nas prezentacja na wystawie Auto Nostalgia w Warszawie. Temat przewodni? Sam się nasuwa, ale wymaga jeszcze zatwierdzenia w gronie.

Sekcja Classic zachęcona frekwencją nad Zalewem Zegrzyńskim obiecuje rodzinne spotkanie tym razem na Mazurach.

Znana jest także data i miejsce wyjazdu PCP Exclusive.

Tym razem będzie to Le Castellet na południu Francji. Mieści się tam słynny tor Paul Ricard, z którym firma Porsche również ma wiele wspomnień. Planowany termin wyprawy to 6-7 lipca. Więcej szczegółów w wątku na klubowym forum.


07.03.2013

Connect with Porsche Club Poland