Skip to main content

        System Coyote to idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy podróżują w Polsce lub Europie i chcą mieć komfortowy dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym t.j. korki, fotoradary, wypadki i inne. Dołącz do ponad 5 milionów aktywnych użytkowników! 

System Coyote to społecznościowy system informacji w czasie rzeczywistym, który od ponad 10 lat ostrzega kierowców w Europie. Użytkownicy wymieniają się informacjami o aktualnej sytuacji na drodze, zgłaszają zagrożenia tj. kontrola prędkości, wypadek, korek, niebezpieczne warunki itp. Unikalny (opatentowany) system weryfikacji zdarzeń oraz uzytkownikow (od 0 do 3 gwiazdek) filtruje fałszywe ostrzeżenia oraz nierzetelnych kierowców. Dzięki temu system jest wiarygodny.

Coyote to już prawie 6 milionów aktywnych użytkowników! System zaczał funkcjonować we Francji, Benelux, natepnie Wlochy, Hiszpania, a teraz rozwija się w Niemczech i wkroczył do Polski, wkrótce kolejne kraje Europy Wschodniej.

Dostep do systemu Coyote może odbywać się poprzez:

- aplikacja iOS lub Android iCoyote Do pobrania: http://coyote.pl/pl/shopping-pl/solutions-pl/icoyote-pl.html
- urządzenia z wbudowanym modemem 3G: Coyote mini, Coyote S z wideorejestratorem, CoyoteNAV z nawigacja GPS.
- MirrorLink: wyświetlenie obrazu telefonu na desce rozdzielczej.
- wbudowane w pojeździe: np. Toyota Touch&Go, Renault R-link, Citroen, Peugeot, a ostatnio podpisaliśmy umowę z Jaguarem i LandRover.

Kilka statystyk o użytkownikach Coyote:

7,5 M wysyłanych zgłoszeń każdego miesiąca
2,4 M kontroli prędkości zgłoszonych i potwierdzonych każdego miesiąca

Bezpieczniej i bez mandatów

 

Connect with Porsche Club Poland