Skip to main content

Panie i Panowie,

po roku pracy mięliśmy okazję na wczorajszym spotkaniu zarządu i komisji rewizyjnej (Staszek, Marcin M., Gilbert, Witek, Ciachu, Marcin F., Rafał, Qbak oraz osoby zaproszone) krótko podsumować tegoroczny sezon. Na szczegółową relację jest jeszcze za wcześnie, aby zaplanować sezon potrzebujemy jeszcze kilku spotkań. Mamy jednak pewien zarys przyszłego roku i będą zadowoleni z pewnością Ci, którym podobał się obecny rok w klubie.

Chciałbym Wam przedstawić nasze założenia w kontekście składek klubowych, aby każdy wiedział czego może się spodziewać przedłużając członkostwo lub zapisując się po raz pierwszy.

 

W przyszłym roku przewidujemy cykl pucharowy, składający się z 4 imprez sportowych.

Myślę, że prawie na pewno imprezą rozpoczynającą sezon będzie w kwietniu kultowy Ułęż, którego nie muszę nikomu rekomendować, bo jest to jeden z fajniejszych obiektów w Polsce ze świetną infrastrukturą.

Jedną z wybranych imprez będzie, dokładnie tak jak w zeszłym roku, impreza łączona z Classicauto trackday. Uważamy, że mimo pewnych niedociągnięć jest to ciekawe rozwiązanie zarówno dla tych którzy jeżdżą cyklicznie w CA, jak również dla klubowiczów, którzy nie mają nic wspólnego z tym cyklem i jest to dla nich pewna ciekawostka do porównania swoich osiągów.

Impreza, której plan robi na mnie największe wrażenie, to czerwcowy Dzień Dziecka w Warszawie. W związku z okrągłą rocznicą X-lecia działalności polskiego klubu porsche planujemy przygotować coś specjalnego w miejscu, które na pewno wzbudzi u Was spore zainteresowanie. Nic jednak nie mogę w tej chwili napisać, bo jak każda niespodzianka, musi trochę potrzymać w napięciu.

Na wrzesień zaplanowaliśmy wstępnie Kamień Śląski, ale bez względu jaki będzie ostatecznie kalendarz sportowy, na pewno nie ominą nas dodatkowe atrakcje, a to dlatego że..

..planujemy również imprezy pozbawione elementu sportowego, które chyba cieszyły się nie mniejszym zainteresowaniem. Imprezy, na które z przyjemnością można zabrać całą rodzinę. Będzie to z pewnością II Wyjazd Integracyjny Porsche Classic. Z pewnością nie będzie to jedna impreza, bo jak widać takie eventy sprawiają ogromną przyjemność nie tylko uczestnikom, ale i organizatorom Smile

Podtrzymując już pewną tradycję będą również organizowane imprezy zagraniczne w ramach Porsche Club Poland Exclusive, o których będziemy mogli napisać trochę później. Teraz możemy jedynie zapewnić, że będą. A jak widać po tegorocznych wojażach wiecie, że warto Wink

 

Z pozostałych tematów.

Klub przygotowuje również kalendarz klubowy na rok 2013.

Będziemy również starać się ożywić sklepik internetowy, w którym klubowicze będą mogli zakupić gadżety oraz odzież eventową i nie tylko.

Będziemy również szukać młodych osób do pomocy przy realizacji imprez na zasadzie kółka młodych, którym w zamian za pomoc klub będzie oferował to co może zaoferować, czyli przejażdżki porschakami, gadżety imprezowe i kartę przynależności na tych zasadach.

Podciągnięty zostanie również newsletter, tak, aby stał się ważnym elementem informacyjnym. Na przykładzie ostatnich kilku numerów, jesteśmy przekonani, że może być przede wszystkim bardzo ciekawą lekturą.

W planach mamy również uruchomienie kanału youtube, na którym będziemy starać się zamieszczać ciekawe materiały pod warunkiem, że będziemy dysponować odpowiednim materiałem filmowym oraz reaktywacja profilu na facebooku.

 

Teraz informacja która wszystkich w jakiś sposób dotyczy i interesuje. Składki członkowskie.

Podjęliśmy następujące decyzje, aby być spójnym w stosunku do zobowiązań z zeszłego roku dla sekcji classic, a jednocześnie pozwolić na realizację powyższych planów.

Do końca listopada 2012r. składka dla sekcji classic tj samochodów 20-letnich wyprodukowanych do końca 1992 roku wynosi, tak jak w zeszłym roku, 200zł.

Następnie do końca roku składka dla klasyków wyniesie 300zł, a dla aut młodszych 500zł.

Po nowym roku spóźnialscy będą musięli liczyć się ze składką dla klasyków 400zł, dla nowych aut 600zł.

Pozdrawiamy i gorąco namawiamy zarówno do skorzystania z okazji do końca listopada jak i do uczestnictwa w imprezach przyszłego sezonu!


17.11.2012

Connect with Porsche Club Poland